• تاریخ : ۱۰ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : گرین


ترافیک سنگین و پرحجم در محور چالوس

اتاق خبر ۲۴: 

سرهنگ رحمانی در باره  آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور اظهار کرد: از ابتدای محور چالوس تا کیلومتر ۵، ترافیک سنگین است و در طول محور نیز شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در ادامه عنوان کرد: ترافیک در محور کرج-چالوس و هراز نیمه‌سنگین است. در محدوده آب‌اسک-گزنک و امام‌زاده هاشم ترافیک سنگین و در محدوده آبسک-گزنک، نیمه‌سنگین است.

وی اضافه کرد: از پل فردیس تا کلاک و فردیس تا پایانه کلانتری نیز شاهد ترافیک نیمه‌سنگین هستیم. سایر محورها باز هستند و همچنین مداخلات جوی را شاهد نیستیم.

سرهنگ رحمانی در مورد محدودیت‌های ترافیکی راه‌ها نیز اظهار کرد: روز جمعه در محورهای کرج-چالوس و هراز محدودیت ترافیکی، اعمال می‌شود. بر این اساس هراز، از ساعت ۱۶ تا ۲۲ از سمت رودهن به آمل ممنوع است و از ساعت ۱۸ تا ۲۲ تردد از آبسک به سمت رودهن یک طرفه خواهد بود. تردد در محور کرج-چالوس نیز از ساعت ۱۴ تا ۱ بامداد به سمت مرزن‌آباد ممنوع است. تردد وسایل نقلیه از ۱۵ کیلومتر بعد از مرزن‌آباد تا ساعت ۱ بامداد به سمت تهران یک طرفه خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور همچنین گفت: از ساعت ۸ تا ۱۲ امروز و فردا در جاده هراز محدودیت تردد برای کامیون‌ها و کامیونت‌ها، به غیر از حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی اعمال می‌شود.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما